• Обновено
Банго Пони Мониста За Изработка На Накит, Изработка На Нараквици, Изработка На Глави, Изработка На Ѓердани САМ Занаети, Декорација На Домашна Забава Изработка На За

Банго Пони Мониста За Изработка На Накит, Изработка На Нараквици, Изработка На Глави, Изработка На Ѓердани САМ Занаети, Декорација

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, синџир на клучеви, нараквици за пријателство, ѓердани, глуждови, синџири за половината, синџири за очни каприлиси, прстени, може да се користат како подарок за семејството и пријателите. 1 x 100pcs Акрилни Монистра }вовед во Производот ● големината на нашите монистра од пони е 6*9mm дијаметар на дупка од 4mm. ®Широк Спектар На Примена Е Совршен За изработка на разни занаети САМИ, Како што се нараквици, ѓердани, копчиња, висечки орнаменти, приврзоци ,приврзоци за клучеви, продолжетоци за коса, обетки, телефонски ремени, шарм на телефонот со монистра ,украси, синџири за џемпери, глужд, мобилен телефон и чанти декоративни додатоци и многу повеќе! По самото изработка, овие монистра добро ќе се вклопат во расадникот, спалната соба, дневната соба, трпезаријата, кафетеријата, студентската соба и распоредот на галеријата, што исто така може да се примени како декорација на позадината на вашата фотографија; покрај тоа, можете да направите различни додатоци за учество во некои активности. €Добри перформанси Децата треба да го користат под надзор на возрасните. постојат 13 стилови од кои можете да изберете, доволно за да ги задоволите вашите различни потреби за изработка или украсување. Забелешка : . Поради лесниот и фото техничкиот проблем, па можеби има мала разлика во бојата од сликите, ВЕ МОЛИМЕ љубезно разберете.Совршен за дождлив ден и занаети после училиште, додадете кабел, шарм и други украси за вашето малечко да може да има експлозија создавајќи свои стилски додатоци. Видови : 13 видови(боја На Макарон, Пролетна боја, Проѕирна боја, Матирана боја, Боја На Кромид Во Прав, бисерна боја, боја На Желе, Проѕирна боја со исечена површина, Црна, бела, Проѕирна боја, Проѕирна боја позлата, желе со две бои).

Останатите карактеристики

Слични понуди