• Обновено
Транспарентно Складирање Накит Бо Носител На Накит Отпорен На Прашина Организатор На Ѓердан

Транспарентно Складирање Накит Бо Носител На Накит Отпорен На Прашина Организатор На Ѓердан

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис. Пластичната кутија за складирање е изработена од висококвалитетна пластика, силна и издржлива, може да чува предмети долго време и не е лесно да се скрши. Пространиот простор помага да се организираат повеќе обетки, да се намали конфузијата и да се заштеди простор. Карактеристики. - Боја : Транспарентна. - Материјал : Пластика. - Големина : 21,20х18, 00х13, 00см/8, 33х7, 07х5, 11инч. - Изработена од висококвалитетни материјали, оваа кутија за обетки е цврста и издржлива. - Овој супер удобен комплет кутии за складирање може да ги чува сите мали делови за обетки, уметнички дела и ракотворби. - Куки и дизајн на фиоки, доволно простор, накит за сместување во категории, погодни за сортирање и складирање. - Создадете максимално складирање на мали простори, одржувајте ја вашата работна маса уредна и уредна. - Транспарентен апарат е погоден за наоѓање работи на еден поглед. Изработена од висококвалитетни материјали, оваа кутија за обетки е цврста и издржлива. Овој супер удобен комплет за кутии за складирање може да ги складира сите мали делови за обетки, уметнички дела и ракотворби. Куки и дизајн на фиоки, доволно простор, накит за поставување во категории, погодни за сортирање и складирање. Создадете максимално складирање на мали простори, одржувајте ја вашата работна маса уредна и уредна. Транспарентен апарат е погоден за наоѓање работи на еден поглед.

Останатите карактеристики

Слични понуди