• Обновено
Црвена Е Пред Работа Панталони, Мажи, Морнарица, 5636У

Црвена Е Пред Работа Панталони, Мажи, Морнарица, 5636У

DEN 623.84
Тековен
Во продавницата

С&С Црвена Е Пред Работа Панталони, Мажи, Морнарица, 5636У . 7.5 мл./yd2, twill, 65/35 полиестер/памук. Тежок месинг патент за крцкање, затворачи на копчиња. Два предни џебови во стилот на гасена боја. 56В. Морнарица-Необработена. Мажи. Црвена Капа.

Останатите карактеристики

Слични понуди