• Обновено
Силиконски Миленичиња Куче Симпатични Водоотпорни Чизми Против лизгање Заштитни Чевли За Дожд, Водоотпорни Чевли За Миленичиња, Чевли Против лизгање На Миленичињ

Силиконски Миленичиња Куче Симпатични Водоотпорни Чизми Против лизгање Заштитни Чевли За Дожд, Водоотпорни Чевли За Миленичиња,

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Метод на мерење на големината на чевлите за кучиња. На дното на чевлите има отпечатоци од стапала за миленичиња за да се направи водоотпорна чизма што не се лизга. Кога ќе го завиткате палецот, притиснете ја ногата надолу, нацртајте го надворешниот раб на кучето и користете линијар за да ја измерите долгата земја на стапалото на кучето.

Останатите карактеристики

Слични понуди