• Обновено
Бебе Девојки Летен Тул Фустан Дете Секојдневен Ракави О Вратот Цветни Везови Мрежа Крпеница Фустан 6М-6Ј

Бебе Девојки Летен Тул Фустан Дете Секојдневен Ракави О Вратот Цветни Везови Мрежа Крпеница Фустан 6М-6Ј

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Пол : Девојка. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. 120 t Должина : t24, 41 t Bust : t25, 59 tadvisted Возраст : t4-5 Години. 100 t Должина : t20, 87 t Bust : t23, 23 tadvisted Возраст : t2-3 Години. Пакет Вклучени : 1 х фустан. Тип На Шема : Цветни. 130 t Должина : t67t Bust : t68tadvisted Возраст : t5-6 Години. 05 tadvisted Возраст : t1-2 Години. 41 tadvisted Возраст : t3-4 Години. Материјал : Полиестер. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. Големина Забелешка : 6-12 Месеци, 1-2 Години, 2-3 Години, 3-4 Години, 4-5 Години, 5-6 Години. 29 t Bust : t22.

Останатите карактеристики

Слични понуди