• Обновено
Ривердејл-Скршен Шерил Ѕид Постер, 14.725 22.375

Ривердејл-Скршен Шерил Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 207.84
Тековен
Во продавницата

Овој Тренд Меѓународен Плакат Шерил Вол Со Скршена Река Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Речен-Разнишан Шерил Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Останатите карактеристики

Слични понуди