• Обновено
Наоткриено Новороденче Девојче Ромпер Возбуда Ребрести Ромпер Боди Цветни Кратки Панталони Облека Летна Облека

Наоткриено Новороденче Девојче Ромпер Возбуда Ребрести Ромпер Боди Цветни Кратки Панталони Облека Летна Облека

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. 70 t Tops Должина : t36 t Bust : t44 Tpants Должина : t19 пресврт : t36 t Age : t0 - 3 Месеци. 90 t Tops Должина : t40 t Bust : t48 Tpants Должина : t21 пресврт : t40 t Age : t6 - 12 Месеци. 100 t Tops Должина : t42 t Bust : t50 Tpants Должина : t22 пресврт : t42 t Age : t12 - 18 Месеци. Применлив Пол : Девојки. 48 пресврт : t14.

Останатите карактеристики

Слични понуди