• Обновено
Тимегард Попуст Екипажот Вратот Долг Ракав Дами Мода Пуловер Блузи Лабава Повик Коњ Печати Редовна Блуза Туника Маици За Жени, Зелена, XXL

Тимегард Попуст Екипажот Вратот Долг Ракав Дами Мода Пуловер Блузи Лабава Повик Коњ Печати Редовна Блуза Туника Маици За Жени,

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Женска Мода Печатени Лабава Маица Долги Ракави Блуза Круг Вратот Повик Врвови. Карактеристики : . 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : . Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Стил : Секојдневен,Моден. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : Кружен Врат. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. Тој нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Овој лесен производ нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Останатите карактеристики

Слични понуди