• Обновено
Dearfoams Женски Фау Крзно Преклопување Подигање Влечки

Dearfoams Женски Фау Крзно Преклопување Подигање Влечки

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Дирфоамс Женското Вештачко Крзно Преклопете ги сопствените Влечки за Чизми обезбедуваат дополнителна топлина на вашите стапала. Превртете ги манжетните за дополнителна атмосфера или, преклопете ги за слатко ажурирање на класичен изглед. Поставата на горниот Дел Од купот Повеќебојна ткаена тримулти-густина амортизирана влошка со мемориски пенест надворешен ѓон ТПР.

Останатите карактеристики

Слични понуди