• Обновено
Топлинска моќност PF 80Plus Платина Целосно Модуларно Напојување-650W

Топлинска моќност PF 80Plus Платина Целосно Модуларно Напојување-650W

DEN 1279.84
Тековен
Во продавницата

Цврстата Моќност Pf1 Platinum Серија доаѓа ВО 850 W/750 W/650 W и обезбедува 80 плус платина ефикасност. Покрај основните карактеристики наведени подолу, Серијата PF1 Platinum има уште две критични карактеристики _ компактна големина и нашата нова технологија на табла. Со мал отпечаток од 140мм (Г) х 86мм (Ч) х 150мм (Л), ПФ1 го гордее својот изобилен простор за управување со кабли. Новата технологија на табла нуди еднострана СМД КОЈА сите иц чипови се поставени само на едната страна, овозможувајќи топлината да се акумулира само од едната страна, така што целата табла може да се покрие и олади со ултра тивок Вентилатор за Хидраулично Лежиште од 120 мм. 80 Плус платина ефикасност. Ултра Тивок Хидрауличен Вентилатор за Лежиште од 120 мм. Целосно Модуларен Рамен Кабел Со Низок Профил. Премиум Јапонски Кондензатори 105/221 F. Висока Јачина на Струја еден +12v Железнички.

Останатите карактеристики

Слични понуди