• Обновено
Алпска Корпорација 24 Ч Внатрешни Надворешни Нивоа Буриња И Кофи Фонтана, Кафеава

Алпска Корпорација 24 Ч Внатрешни Надворешни Нивоа Буриња И Кофи Фонтана, Кафеава

DEN 1244.16
Тековен
Во продавницата

За да започнете со користење на фонтаната, едноставно приклучете ја 5,9 стапки. РЕЛАКСИРАЧКИ ПРОТОК на ВОДА : Мирните звуци на вода нежно каскадни по бурињата создаваат мирна и релаксирачка атмосфера додека ги блокираат другите звуци. Оваа декоративна фонтана содржи четири нивоа рустикални буриња и кофи со внатрешна пумпа што ја одржува водата да тече - само приклучете ја! Оваа фонтана е одлична за додавање смирувачки амбиент во вашиот двор, предниот тревник, дворот, тремот, дворот, влезот и многу повеќе.Донесете спокојство во вашиот внатрешен или надворешен простор Со Алпската Корпорација 24"Ч Нивоа Буриња И Кофи Фонтана.

Останатите карактеристики

Слични понуди