• Обновено
Дмкпв Поштенски Качулки За Женски Гроздобер Графички Жени Секојдневен Кадифен Качулка Со Целосен Патент Удобен Цврст Дуксер Јакна Со Долги Ракави Со Џебови Црвен

Дмкпв Поштенски Качулки За Женски Гроздобер Графички Жени Секојдневен Кадифен Качулка Со Целосен Патент Удобен Цврст Дуксер

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

18" Рамо : 64cm/25.64" должина : 78cm/30. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Questrates € Овој Секојдневен Зимски Џемпер Со Макси Качулка Се Одликува Со Дизајн На Печатење И Со Боемски Цветни Принтови, Што Ви Дава Чувство На, Но И Откривање Стабилно. Тежина на пакетот : 320гр.20" ракав : 58. Материјал : Полиестер. големина На Пакетот : 30х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.

Останатите карактеристики

Слични понуди