• Обновено
Романтична циганска женска плус големина на капчиња со шорцеви

Романтична циганска женска плус големина на капчиња со шорцеви

DEN 320.00
Тековен
Во продавницата

Завршено совршенство, романтичните шорцеви на романтични цигани се слатки, лесни за носење и прекрасен додаток на вашата летна гардероба. Врските со тасели и пом-пом-трим додаваат бохо-вибрација што ќе ве натера да се чувствувате жлебни. Спарете ги со мета и патики и добро сте да одите. Материјал : 100% рајон. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 “и носи големина 1x. Одговара : Опуштено. Подигнување : Висок пораст. Затворање : стил на влечење; еластична лента за половината со вратоврска за влечење. Исеченост; Модела на сите. Womenенски плус големина на капчиња од капчиња од романтичен циган.

Останатите карактеристики

Слични понуди