• Обновено
Волфрам Гејмер Типографија Пишување Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Одговара Сина Купола Четкана Сива Полирана

Волфрам Гејмер Типографија Пишување Бенд Прстен Мажи Жени Удобност Одговара Сина Купола Четкана Сива Полирана

DEN 399.84
Тековен
Во продавницата

Нашите прилагодени прстени за удобност се направени од вистински волфрам карбид и одговараат и на мажите и на жените различни фенси стилови. Идеален за дами, момчиња, па дури и за вашиот специјален крал. Знаеме дека ќе ви се допаднат нашите остри, уникатни и креативни дизајни, така што ќе направат совршен избор за секој фандом и унисекс стил ќе им се допадне на сите. Совршен за љубителите на видео игри, игри, ps4, xbox, nintendo switch, fortnite, аркади, интерактивни, играње улоги итн. Ние ги носиме сите големини, вклучително и половина големина, или за жени или за мажи. За секоја пригода, брак, свадба, годишнина, роденден или само импулсно купување, нашите прстени отпорни на гребење се совршена изјава за тој посебен господин или дама во вашиот живот.

Останатите карактеристики

Слични понуди