• Обновено
Бебе Девојка Момче Симпатична Цртан Филм Животни Краток Ракав Блуза Врвот Маица Облека Големина Сина

Бебе Девојка Момче Симпатична Цртан Филм Животни Краток Ракав Блуза Врвот Маица Облека Големина Сина

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Големина : 80 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 52см/20,47" Должина : 36см/14,17" Големина : 90 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 52см/20,47" Должина : 38см/14,96" Големина : 100 Препорачана Возраст : 2-3 Години Биста : 54см/21,26" Должина : 40см/15,75" Големина : 110 Препорачана Возраст : 3-4 Години Биста : 56см/22.05" должина : 43см/16.93" големина : 120 препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 56см/22.05" должина : 46см/18.11" деца дете бебе бебе Момчиња Девојки Симпатична Цртан Филм Животни краток Ракав блуза врвот маица облека карактеристики : краток ракав маици, Ребрести Екипажот Деколте, лесен Дизајн За вклучување И Исклучување Погоден за внатрешна, надворешна облека, тематски парк, Фотографија, подарок за роденден, забава или која било пригода Памук Дише И Флексибилен, Кул Во Лето со неговиот омилен модел на диносаурус, многу стилски и уникатен за вашето дете Вклучен-1 Сезона На Кошули : Пролет,тип На Летни Ракави : краток ракавпатарн тип : цртан филм бебе девојка облека новороденче лето. бебе момче облека 12-18 месеци. бебе облека момче новороденче. облека за новороденчиња поставена под 10 години. бебешки кошули 3-6 месеци органски.

Останатите карактеристики

Слични понуди