• Обновено
Лии - Светски Дуксери За Мажи Мажи Зимска Пролет Секојдневен О Врат СО Долг Ракав 3д Печатен Дуксер Со Качулка Врвни Дуксери Со Блуза За Момчиња Црни, М

Лии - Светски Дуксери За Мажи Мажи Зимска Пролет Секојдневен О Врат СО Долг Ракав 3д Печатен Дуксер Со Качулка Врвни Дуксери

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Мажи Зимска Пролет Секојдневен О Врат 3Д Печатен Дуксер Со Качулка Со Качулка Врвни Дуксери За Момчиња Сезона : Четири Сезони. Пол : Мажи. Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пакетот вклучува : . 1 Компјутер Мажи Блуза Материјал : 25% Памук И 75% Полиестер. Висококвалитетната ткаенина помага во намалување на пилингот и собирањето. Внатрешното руно нуди дополнителна мекост и топлина без пролевање. Карактеристики : ние Сме пионер на коси ленти. Боите се светли. Мека и топла. Не се поврзани странични џебови. Прилика : Секојдневно носење, дружење, секојдневно, вежбање, џогирање и теретана. Тоа може да биде унисекс дуксер. Совршен подарок за вашите пријатели. Тоа е вашиот најдобар избор За Пролет, Fall и Зима.

Останатите карактеристики

Слични понуди