• Обновено
Kotyreds Виткање т-рачка Пешачење Анти-Лизга Столбови Трска Постари Одење Стап w Светлина

Kotyreds Виткање т-рачка Пешачење Анти-Лизга Столбови Трска Постари Одење Стап w Светлина

DEN 351.84
Тековен
Во продавницата

Преклопни Столбови За Пешачење Т-рачка За Пешачење 5 Режими Прилагодливи Столбови Против Лизгање Трска Постари Стапчиња За Одење Патерица Со ЛЕД Светло. Функција : . 1. Може да биде стабилен и исправен. 2. Ротирачката контактна глава специјално создава 4 парчиња потпорни точки за цврсто подигнување. 3. Фенерчето СО LED светла е добра алатка за помош за постарите лица. 4. Прилагодената тежина е практична и лесна. 5. Тоа е добар помошник за планинарење, патување и помагање. 6. 10 режими прилагодување, лесен за преклопување, лесен за носење. 7. Засилување, уред за заклучување, поцврста врска, мал дизајн на четири стапки, подобра отпорност на лизгање. Спецификација : . Материјал : Алуминиумска Легура. Прилагодлива висина : 74-96см/29,13-37,79". Должина на рачката : 14см/5.51". Дијаметар на дното : 7,5 см/2,95". Тежина : 500гр. Батерија : 1 х Batt Батерија (не е вклучена). Забелешка : . Ве молиме дозволете мала големина се разликува поради рачно мерење. Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја прикаже вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. Вклучени : . 1 х Стари Стап За Одење тоа е добар помошник за планинарење, патување и помагање. Фенерчето СО LED светла е добра алатка за помош за постарите лица. Прилагодената тежина е практична и лесна. Ротирачката контактна глава специјално создава 4 парчиња потпорни точки за цврсто подигнување. Може да биде стабилен и исправен.

Останатите карактеристики

Слични понуди