• Обновено
Стенли Најдобар 11б772л 0. во. Диа. во. Месинг Катанец Игла Окова Не Клуч Задржани

Стенли Најдобар 11б772л 0. во. Диа. во. Месинг Катанец Игла Окова Не Клуч Задржани

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Катанец, Окови Диа. 1/4 инчи, Висина На Окови 2 инчи, Ширина на Окови 7/8 инчи, Материјал За Окови Од Нерѓосувачки Челик, Висина На Телото 2 1/16 инчи, Ширина на Телото 1 5/8 инчи, Дебелина на Телото 25/32 инчи, Месинг За Тело, Број На Браници 0, Број На Иглички 7 Пински, Клучеви Од Типот На Клучот Не Се Вклучени, Потребна Е Регистрација На Контролниот Клуч Да, Месинг Во Боја на Телото, Диа За Тело. 7/8 инчи, Завршна Обработка На Телото Хромирана, Тип На Клуч Прифаќа КОЈ Било СФИК Клуч, Отпорен На Временски Услови Да, Висока Безбедност Да, Заменливо Јадро Да, Неотстранлив Клуч Не Е Изграден На Тесни Толеранции За Да Обезбеди Највисоко Ниво На Механичка Безбедност И Да Го Подобри Интегритетот На Бравата/Достапно Со 7-Пински Заменливи Јадро/Месинг Легура Конструкција Која Е Цврста Силна И Отпорна На Корозија/Окови Брави И На Петицата И На Прстот/14" Дијаметар Окови. Заврши. Земја На Потекло : ЦН. Гаранција : Ограничена 3 Година Механичка И Завршна Гаранција.

Останатите карактеристики

Слични понуди