• Обновено
Замена За Кенмор Сирс Фрижидер Филтер За Вода-Компатибилен Со Кенмор Сирс 46 - Фрижидер Филтер За Вода Кертриџ

Замена За Кенмор Сирс Фрижидер Филтер За Вода-Компатибилен Со Кенмор Сирс 46 - Фрижидер Филтер За Вода Кертриџ

DEN 271.84
Тековен
Во продавницата

6-Замена За Пакување За Кенмор / Сеарс 25352322201 Филтер За Вода Во Фрижидер - Компатибилен Со Кенмор / Сирс 46-9910 Фрижидер За Филтер За Вода кертриџ ве Молиме запомнете : ова Е дел За замена На Чист Бренд Денали, А не производ ОЕМ. Сите споменувања на имиња на брендови или описи на модели се направени строго за да се илустрира компатибилноста. Сите имиња и логоа на брендови се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Овој производ не е поврзан со никакви брендови и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители. Сите гаранции За овој производ ги нуди исклучиво Денали Чист. 6-Пакување Кенмор / Сеарс 25352322201 Филтер За Вода Во Фрижидер - Го Заменува Кенмор / Сирс 46-9910 Фрижидер Филтер ЗА Вода СТАПКА НА МИКРОН : 0,5 МИКРОНИ РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА. : 1-38? / 34-100? РАБОТЕН ПРИТИСОК : 30-120psi / 207-827k Pa ПРОТОК : 0,5 GPM = 1,9 LPM ФИЛТРАЦИЈА ЖИВОТ : 6 месеци / 300 G *Зависи од квалитетот на водата и нивото на загадувачи.*.

Останатите карактеристики

Слични понуди