• Обновено
Знаме На Навивачи Со Плисирани Навивачи Американско Американско Знаме Со Знаме Патриотско Знаме Со Половина Вентилатор Со Заглавие На Платно И Месинг Шипки за Заб

Знаме На Навивачи Со Плисирани Навивачи Американско Американско Знаме Со Знаме Патриотско Знаме Со Половина Вентилатор Со Заглавие

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Опис : . Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата. Големина : Проширена : 90*40СМ. Нето Тежина : 80гр. Количина : 1*национално знаме декорација. Вклучен пакет : 2*декорација на национално знаме. Карактеристики : . 1.Бојата е многу живописна, анти-УВ, не избледува, погодна за надворешна употреба во домот. 2.Закачете го ова знаме на тремот и покажете го вашиот патриотизам со ова живописно, плисирано знаме. 3.Користете метална жица, жица, патент, итн., лесно закачете се на неговите 3 метални шипки и поврзете се со тремот или балконот. 4.Закачувањето на знамето може да додаде празнична атмосфера. 5.Погоден за декорација на денот На Независноста на Сад на 4 јули. 2 Парчиња Сад Плисирано Знаме На Вентилаторот Американско Знаме На Знамето На Сад Патриотско Знаме На Половина Вентилатор Со Заглавие На Платно И Месинг Шипки за Забава На Меморијалниот Ден На 4 јули Надворешна Декорација.

Останатите карактеристики

Слични понуди