• Обновено
Пред-Сопственост Партал И Коска Жан Женски Големина 28w Фармерки

Пред-Сопственост Партал И Коска Жан Женски Големина 28w Фармерки

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина 28В. Слаба Нога. Темно Миење. Среден Рег Пораст. Цврсто. 29,5 "Инсем, 8,75" Пораст, 30,5 " Половината. 55% Памук, 42% Тенсел, 3% Спандекс.

Останатите карактеристики

Слични понуди