• Обновено
Водоотпорна Телефонска Торбичка, Универзална Водоотпорна Телефонска Торба, Компатибилна За Повеќето Паметни Телефони, 8.86 4.92 0.2 Сино

Водоотпорна Телефонска Торбичка, Универзална Водоотпорна Телефонска Торба, Компатибилна За Повеќето Паметни Телефони, 8.86 4.92

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Ве молиме извршете водоотпорен тест на производот пред да го користите. Исто така, може да биде заштита за ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА, готовина, кредитни картички, пасош, клуч.Совети : 1. Проверете дали е правилно запечатен пред да го користите во водата. Обезбедува совршен печат и држи надвор вода, снег, прашина, песок и нечистотија.

Останатите карактеристики

Слични понуди