• Обновено
Кингстон Месинг Англиска Земја Прилагодлив Центар Ѕид Монтирање Кујна Тапа, Масло Нанесуваат Бронза

Кингстон Месинг Англиска Земја Прилагодлив Центар Ѕид Монтирање Кујна Тапа, Масло Нанесуваат Бронза

DEN 2023.68
Тековен
Во продавницата

Отелотворете ја екстравагантноста На Европа од 18 век украсувајќи ја вашата куќа со традиционалната елеганција што ја нуди оваа славина. Поради хоризонталниот поп што го дава, тој е повеќе централен дел, совршен за планирање дизајн наоколу. Дополнително, уникатниот изглед е одличен за различни стилови Од Арт Деко до Фарма. Бронзената завршница нанесена со масло, исто така, ќе обезбеди долготраен и топол допир на вашиот кујнски ансамбл. Дозволете конструкцијата од месинг и способностите за вртење да обезбедат цврст и потпорен прицврстувач бидејќи го максимизира вашиот контра простор. Правиот излив ќе и даде уникатна индустриска атмосфера на инаку традиционалната славина. Цврста Месинг Конструкција. Кертриџ Керамички Диск Без Капе. Прилагодливи центри за монтирање на ѕид од 3-1/2"до 8-1/2". 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ Стапка На Проток на Излив на 60 ПСИ. 1/2-14 Нпт Женски Влезни Врски. 6-5/8" Излив Достигне Или Проекција. Завршница Отпорна На Корозија. Дизајниран За Долготрајна Издржливост. Лесен За Чистење. Рачките На рачката Ги Исполнуваат Упатствата НА АДА.

Останатите карактеристики

Слични понуди