• Обновено
Обични Цврсти Шпагети Ремен Без Ракави Вар Зелена Плус Големина Плетени Врвови

Обични Цврсти Шпагети Ремен Без Ракави Вар Зелена Плус Големина Плетени Врвови

DEN 399.84
Тековен
Во продавницата

Обична Обична Лента За Шпагети Нулта Вар Без Ракави Зелена Плус Големина Плетени Врвови 3 XL (18) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Вар Зелена Обична Обична Плус Големина Плетена Врвка Со Големина Трикотажа Плус Големина Плетена Врвна Големина И Вклопување(инч)Должина НА бистата во сад 12 0 XL 23.2 6.7/15 14 1 XL 25.6 7.1/15.6 16 2 XL 28 7.5/16.1 18 3 XL 30.3 7.9/16.7 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Вар Зелена Обична Цврста Лента За Шпагети Без Ракави Плус Големина Плетени Врвови 3 XL (18). Исечете Цврсти Плус Големина Плетени Врвови Без Ракави Мало Растегнување Вар Зелена 3xl_usa големина (18). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Вар Зелена. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Обичен. Детали : Ребро-Плете. Деколте : Ремен За Шпагети. Должина На Ракавот : Без Ракави. Должина : Култура. Тип На Вклопување : Тенок Фит. Ткаенина : Мало Истегнување. Материјал : Ткаенина. Состав : 22% Полиамид. Упатства за нега : Рачно перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Останатите карактеристики

Слични понуди