• Обновено
Затворање-Холовеј Дами Граница Шорцеви

Затворање-Холовеј Дами Граница Шорцеви

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Лавиринт мрежа ткаенина е сува-Excel ® 94% Полиестер / 6 % Спандекс кој е слоевит со нашата Сува-Excel_ Микро-Блокирање * Закривен долен раб за дополнителна мобилност * Широк појас * 3 " inseam Fit : Класичен Закривен долен раб за дополнителна мобилност. Широк појас. 3" инсем. Одговара : Класичен.

Останатите карактеристики

Слични понуди