• Обновено
Расчистување На Есенската Облека

Расчистување На Есенската Облека

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Дизајнот на долги ракави отпечатен Со Градиент го прави посекси и попривлечен за носење. Внимание : можете да користите железо или пароброд за да ги извадите брчките,доколку блејзерот се збрчка. Повод : Погоден За секојдневен уличен изглед, деловна облека, стил на работна канцеларија, слободно време, секојдневен живот, одмор, одмор и така натаму.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Женски Пролетен И Есенски Темперамент За Печатење На Ревер Тенок Фит Мал Блејзеркарактеристики : 1. Спарете со : овој блејзер совршено ги прегрнува градите и половината.

Останатите карактеристики

Слични понуди