• Обновено
Menикмарн Мажи Тенки Фит Кошули Со Еднобојна Скриена Патент Копче-Долу Долги Ракави Врвови Јака Надолу Пролет Fall Секојдневна Облека

Menикмарн Мажи Тенки Фит Кошули Со Еднобојна Скриена Патент Копче-Долу Долги Ракави Врвови Јака Надолу Пролет Fall Секојдневна

DEN 367.84
Тековен
Во продавницата

Име : Машки Кошули. Јака : Јака Надолу. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина (инчи)tttttttttt. Пол : Мажи. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 64 Tsleve Должина : t28.

Останатите карактеристики

Слични понуди