• Обновено
Поправка Боја Оз Основен Слој Боја Компатибилен Со Делфин Сив Бисер Ауди А

Поправка Боја Оз Основен Слој Боја Компатибилен Со Делфин Сив Бисер Ауди А

DEN 8703.84
Тековен
Во продавницата

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричката боја на вашите возила. Имаме неколку опции за избор. Сите избори се совршени за мали допири, гребнатини, карпести чипови и уште поголеми површини. Сите наши бои се прецизно усогласени, уретански бои кои се издржливи и одлични ЗА самостојни работни места кои изгледаат професионално. Ве молиме видете погоре за детали за нашите опции за аеросол. Бојата на основниот слој е лесна за нанесување и брзо сушење. Прецизно измешани за совршено да одговараат на бојата на вашите возила. Уретанска подлога исто КАКО и ОЕМ финишот на вашиот автомобил. Лесен за употреба и мазен модел на вентилатор за прскање. Содржи една конзерва Од 12 мл Боја За Основно Палто.

Останатите карактеристики

Слични понуди