• Обновено
Торбичка За Жени Платнена Торбичка За Колеџ На Плажа Торби За Намирници За Повеќекратна Употреба Слатки Торби За Купување Подароци За Пријателство За Жени

Торбичка За Жени Платнена Торбичка За Колеџ На Плажа Торби За Намирници За Повеќекратна Употреба Слатки Торби За Купување Подароци

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Canvas Imported Polyester lining Machine Измијте que ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : еко торбичката е изработена од платнена ткаенина од 12oz, што е многу подебел материјал од повеќето платнени торби. Цврстиот материјал ги прави нашите торбички за повеќекратна употреба нема да се проверат. И оваа чанта има уредни преклопни и издржливи рачки во соодветна големина, што е погодно и за држење на рацете и за тотирање на рамената. Тоа нема да изврши дополнителен притисок врз вашето рамо и нема да биде скршено дури и држете тешки предмети.● СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА И ПОВЕЌЕНАМЕНСКА : нашата торбичка за книги мери W15* H16 инчи, големината на ременот за капка е околу 12",што е доволно за да го ставите преку рамото.Овие мали платнени чанти со забавни вибрации се вашите секојдневни секојдневни торбички за жени и повеќенаменски, најдобро како кујнски торби за намирници за повеќекратна употреба, торба за колеџ, торба за намирници, торба за деца, торба за плажа, торби за купување и торба за училиште.● ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН НА ОТПЕЧАТОЦИ : Нашатаagетска торбичка со симпатичен графички и смешен принт додава повеќеesетски сечи и чувство за дизајн за да може да собере разни прилики. Нашата платнена торбичка е мудар избор за жените и девојките да ја однесат на плажа, теретана, шопинг, патување, кампување и училиште.Чантата има многу простор за лаптопи, ајпади, телефони, книги, чанти и козметика. Торба За Торба За Жени Платнена Торбичка За Колеџ Плажа Торби За Намирници За Повеќекратна Употреба Слатки Торби За Купување Подароци За Пријателство за Жени.

Останатите карактеристики

Слични понуди