• Обновено
адвиикд Симпатична Облека За Девојки Девојки ' Сет За Нозе-Дуксер, Маичка и Облека За Хеланки

адвиикд Симпатична Облека За Девојки Девојки ' Сет За Нозе-Дуксер, Маичка и Облека За Хеланки

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Услуга : Нашите Комплети од 2 парчиња Користат Мека и Удобна Ткаенина Можете Да Добиете Мода и Убави Тимови, Ние Би Сакале Да Обезбедиме Разумни Услуги за Задоволување на Вашите Потреби. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима.Новородени Бебешки Предмети Новороденче Бебе Момчиња Девојчиња Ромпер Костум Со Долги Ракави Цврст Ромпер Боди и Бебешки Лопатки За Девојкимоден дизајн, ,висок квалитет! Материјал : памучни мешавини должина на ракавот : Долги Ракави Главна Боја : Сликата Шоустил : Модна Сезона : Содржина На Зимски Пакет : 1 ПАРЧИЊА Ромпер+1 ПАРЧИЊА панталони+1 ПАРЧИЊА Ленти За Глава Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Памук Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење.

Останатите карактеристики

Слични понуди