• Обновено
Ајомет Женски Здолништа Мода А-Линија Краток Појас Патент Висок Мини Здолниште Здолниште Жени Шифон Цветни Здолниште, Сино Големо

Ајомет Женски Здолништа Мода А-Линија Краток Појас Патент Висок Мини Здолниште Здолниште Жени Шифон Цветни Здолниште, Сино Големо

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Женски Здолништа Мода А-Линија Краток Половината Патент Висок Мини Здолниште Здолниште Жени Шифон Цветни Здолниште4.Носете ги Овие Кошули за да ја задржите Модата и да го направите вашиот живот повеќе .Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Повод : Секојдневно Вклопување : одговара точно на големинисезона : Пролет, Лето, Aut Материјал : Полиестер5. и висок квалитет.Стил : Секојдневен3.Одлично За Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Женски Кошулирода : Жени2.Стилскиот и удобен дизајн ве прават попривлечни Handsome1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето копнеењедебелина : Стандарден Пол : Жени. Сезона : Пролет, Лето, Aut. 2.Стилски И Удобен Дизајн Ве Прават Попривлечни Убави. Материјал : Полиестер. Дебелина : Стандард.

Останатите карактеристики

Слични понуди