• Обновено
Тдокотот Менс Основен Обичен Дуксер-Широк Пуловер Мек Пад Цврст Врат На Екипажот Машка Долна Кошула Бела Големина 4ХЛ

Тдокотот Менс Основен Обичен Дуксер-Широк Пуловер Мек Пад Цврст Врат На Екипажот Машка Долна Кошула Бела Големина 4ХЛ

DEN 239.84
Тековен
Во продавницата

Останете топли и пријатни цела сезона со овој дуксер Со качулка Со Качулка Тдокотот. Направен е од пријатна мешавина од памук/полиестер и може да се пере во машина. Вратот на овој машки дуксер со качулка со качулка е покриен со двојна игла за дополнителна јачина. Овој дуксер со качулка со пуловер е достапен во различни бои и големини. Спарете го со секојдневни фармерки или дуксер и патики за минималистички секојдневен изглед. Ткаенината Што Брзо Се Суши И Дише Ја Повлекува Влагата Од Кожата, Така Што Потта Може Брзо Да Испари, Да Ве Одржува Ладни И Суви. Погоден За Спортски И Активности На Отворено, Како Пешачење, Риболов, Патување, Пловење, Качување, Трчање, Вежбање, Сурфање Итн. Класични Машки Машки Дуксери Со Долги Ракави На Отворено За Крајна Удобност Додека Се Активни Денови Надвор. Одличен подарок за сопруг, син, брат.

Останатите карактеристики

Слични понуди