• Обновено
За Samsung Galaxy S Ултра Случај [Поддршка За Magsafe] Пеперутка Шема Магнетни Позлата Екран Заштитник Луксузни Елегантен Случај Камера Заштитник Шок Отпорен Заштитен Агол З?

За Samsung Galaxy S Ултра Случај [Поддршка За Magsafe] Пеперутка Шема Магнетни Позлата Екран Заштитник Луксузни Елегантен Случај

DEN 2.33
Тековен
Во продавницата

Производ Description Samsung Галакси S21 Астронаут Случај Samsung Галакси S21 Астронаут Случај Samsung Галакси S21 Астронаут Случај Samsung Галакси S21 Случај Samsung Галакси S21 Астронаут Случај Агол Заштита ✓ ✓ ✓ ✓ ✓ Потпирачот ✓ ✓ ✓ Боја Црна, Розова Бела Црна, Розова Луксузни ✓ ✓ ✓ ✓ ✓ Камера Заштита ✓ ✓ ✓ ✓ ✓ Позлата магнетен прстен позлата дизајн специјално дизајнирани за Samsung Галакси S23 Ултра. ●Поддржете Го Магнетниот Дизајн На Магсафе●уникатниот дизајн на магнетниот вшмукувачки прстен не само што изгледа убаво, туку поддржува И Магсафе и безжично полнење. ●Шема На пеперутка ● многу популарната шема на пеперутка, усогласена со извонредна квадратна обвивка, совршено го украсува вашиот телефон, а вашиот телефон ќе стане попрепознатлив. €Подобра заштита®Висококвалитетен мек TPU како заден капак и четири квадратни метални агли за украсување бидејќи рамката на браникот обезбедува подобра заштита за вашиот телефон. Грбот може да поднесе силен удар и шок однадвор без никаква гребнатинка, четири агли можат добро да го апсорбираат ударот кога случајно ќе паднат. ●Прецизно Копче За Отсекување и Подигнување на копчето за Совршени исечоци за звучници, камера и други порти, подигнато копче за сите контроли и карактеристики.

Останатите карактеристики

Слични понуди