• Обновено
Изгубените Богови на јуниор Бидете Добри Направете Добар Резервоар За Тркач Врв Скарлет Медиум

Изгубените Богови на јуниор Бидете Добри Направете Добар Резервоар За Тркач Врв Скарлет Медиум

DEN 351.84
Тековен
Во продавницата

Однесете го вашиот секојдневен стил на следното ниво Со овој прекрасен нов Јуниорс' Биди Добар Направи Добар Резервоар За Тркач Од Изгубени Богови! Овој прилично црвен резервоар содржи розови и бели цветови врамени со тенка бела линија заедно со мал текст на кој пишува : "Биди Добар Направи Добро" во бело сценарио. Фатете го овој нов графички резервоар денес и направете сѐ од тренинзи до трчање, па дури и само лежење низ куќата малку екстра шик! Уживајте во удобноста и модата во исто време со овој уникатен дизајн на Графички Резервоари На Јуниори Од Изгубени Богови. Намачкајте ги вашите работи со овој стилски Нов Резервоар За Секојдневни Јуниори кој е совршен за секоја пригода! Со прилично бели и розови цвеќиња заедно со текстот : " Биди Добар Направи Добро " отпечатен подолу во фонт на бело сценарио. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка, размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско, (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

Останатите карактеристики

Слични понуди