• Обновено
Тојела Плетенка Луксузни Ладење Дише Мека Школка Заштитен Капак Зелен iPhone12

Тојела Плетенка Луксузни Ладење Дише Мека Школка Заштитен Капак Зелен iPhone12

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Информации за производот : Применливи брендови : Apple Style : back cover Material : tpu Style : мода популарни елементи : кариран, цврст процес на боја : Вбризгување/Инјектирањебојка : Класичен црн ткаат, Кинески црвен ткаат, смарагд ткаат, бабичка сива ткаат, сафир сина weave Non-apple бренд производи, компатибилен со IPhone модели спакување листа : телефон случај x1 Toyella Плетенка Луксуз Ладење Дише мека школка заштитен Капак Зелен iphone12.

Останатите карактеристики

Слични понуди