• Обновено
Гдфун Летни Врвови За Жени Кошули Со Квадратен Врат Врвови Без Ракави Печатење Врв Без Ракави

Гдфун Летни Врвови За Жени Кошули Со Квадратен Врат Врвови Без Ракави Печатење Врв Без Ракави

DEN 1.67
Тековен
Во продавницата

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Должина : 70см/27.56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.40" Должина : 71см/27.95"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40.55" Должина : 72см/28.35"големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 111cm/43.70" должина : 73cm/28.74"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 121cm/47.64" должина : 74cm/29.13"ПОГОДЕН ЗА ЛЕТО,слободно Време, Патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде мода без ракави обични врвови сезона : T/ПРОЛЕТ/ЗИМА/ЛЕТО Маица Без ракави За женски стил : секојдневна,модна ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.95% Полиестер, 5% Спандекако за перење : Ладно Миење Раце, Висат Или Сувост На Линија : Стандарден Пол : Женски Повод : Дневно што добивате : 1xwomenени Топситоа е толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Вклопување : Одговара на големината на големината и Материјалот : Овој Врв без Ракави е супер мек и удобен. €Карактеристики : Спарете го овој уникатен врв со слаби фармерки, шорцеви или хеланки за секојдневен изглед. Овој летен врв на маица ќе направи да изгледате трендовски и стилски за жени, девојки, тинејџерки и тинејџерки. ●Прилики : Секојдневно вклопување, погодно за секојдневни активности, излегување, секојдневно носење, ноќно време, бизнис, одмор, одмор, патување, задолжителен врв за туника за секоја модерна жена или девојка. +Инструкции за перење : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија. Забелешка : доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Останатите карактеристики

Слични понуди