• Обновено
Машки Атлетски Панталони За Компресија Основен Слој Брзо Суво Спортско Трчање Вежбање Хулахопки Хеланки

Машки Атлетски Панталони За Компресија Основен Слој Брзо Суво Спортско Трчање Вежбање Хулахопки Хеланки

DEN 0.33
Тековен
Во продавницата

92% полиестерски влакна, 8% спандекс-мазна и мека ткаенина.*Компресијата одговара ја зајакнува мускулната поддршка и ја зголемува циркулацијата. Машките панталони за компресија се погодни за сите временски услови и сезони (ослободуваат топлина, фитил од влага, ладен и сув ефект).98" 74cm/29,13" М 92см/36,22" 70см/27,56" 78см/30,71" Л 94см/37,01" 74см/29,13" 82см/32,28" Xl 96см/37,80" 78см/30,71" 86см/33,86" 2хл 98см/38,58" 82см/32,28" 90см/35,43" Забелешка : 1,1 Инч=2,45 См;1кг=2, 21б2. Спортска долна облека отпорна на абење со одлична еластичност и издржливост. Техничка спортска ткаенина : сензор за влажност / брзо сушење / двонасочна циркулација на воздухот.* Брз И Сув Транспортен Систем-Ја Отстранува Потта од телото, одржувајќи ве поладни и посува.Боите на сликата и вистинската боја може да бидат малку поинакви, но тоа не влијае на квалитетот на стоката.

Останатите карактеристики

Слични понуди