• Обновено
Сончев Зрак Прилагодлив Режач За Сирење

Сончев Зрак Прилагодлив Режач За Сирење

DEN 0.67
Тековен
Во продавницата

Додадете ефикасност во вашата кујна со Овој Машина за Сечење Сирење Со Прилагодлив Сончев Зрак. Ќе ја цените долготрајната конструкција на овој сечач. Режач За Прилагодување на сирење со сончев зрак : алуминиумска конструкција безбедна машина за миење садови лесна за употреба доживотна гаранција модел# 61420 W.

Останатите карактеристики

Слични понуди