• Обновено
Машки Тенкови Врвови Пролет И Лето Слободно Време Спорт Фитнес Шиење Лента Печатење Во Боја Елек Без Ракави Машки Кошули Долна Кошула

Машки Тенкови Врвови Пролет И Лето Слободно Време Спорт Фитнес Шиење Лента Печатење Во Боја Елек Без Ракави Машки Кошули Долна

DEN 2.67
Тековен
Во продавницата

Сезона : пролет и лето. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и дома. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 компјутер табела со големина : . Големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 46см/18,11" Должина : 72см/28,35"Големина : Л Биста : 113см/44,49" Рамо : 48см/18,90" Должина : 74см/29,13"Големина : XL Биста : 118см/46,46" Рамо : 50см/19,69" Должина : 76см/29.92"големина : ххл биста : 124см/48.82" рамо : 52см/20.47" Должина : 78см/30.71"големина : хххл биста : 130см/51.18" рамо : 54см/21.26" ДОЛЖИНА : 80см/31.50" материјал, издржлив, погоден за секојдневно носење. Машките Елеци Се За Секојдневно Носење и Трчање. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате. Машките Елеци Се Лесни, А Спортските Панталони Одлично Одат со Фармерки. Дизајнот Без Ракави Ве Прави Попривлечни.

Останатите карактеристики

Слични понуди