• Обновено
Fau Fur Tassel женски зимски снежни чизми во мулти

Fau Fur Tassel женски зимски снежни чизми во мулти

DEN 1.33
Тековен
Во продавницата

Подгответе се за зима и земете си пар од овие чудесни топло временски чизми. Со специјално дизајнирана солидна надворешна плоча со цел да се издржат дождот и снегот, завршени со детали за крзно од крзно од очите, мазни PU материјали и топла инлоза што се наоѓа на крзно на рамна конструкција за подигање. Faux кожа, гумена надворешна плоча. топла инлоза што ја поставува крзно. 7 инчи вратило.

Останатите карактеристики

Слични понуди