• Обновено
14к Бело Злато Дијамант И Руби Приврзок

14к Бело Злато Дијамант И Руби Приврзок

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

14к Бело Злато Дијамант И Рубин Приврзок. Точка Број-PM5282-RU-005-WA. 14к Бело Злато Дијамант И Рубин Приврзок. Вкупна Метална Тежина : 0,9 Грам. Материјал : Основно : Бело Злато. Позлата : Родиум. жени. Материјал : Примарна-Чистота : 14к. Камен Тип : Дијамант.Камен Тип : Руби.Камен Тип : Дијамант.Камен Тип : Дијамант.Камен Тип : Дијамант.Камен Тип : Дијамант.Камен Количина : 1.Камен Количина : 1.Камен Количина : 2.Камен Количина : 3.Камен Количина : 1.Камен Количина : 1.Позлата : Родиум.Камена Тежина : 0.003.Камена Тежина : 0,28.Камена Тежина : 0.008.Камена Тежина : 0.006.Камена Тежина : 0.005.Камена Тежина : 0.004.Материјал : Основно : Злато.Камен Форма : Круг.Камен Форма : Маркиза.Камен Форма : Круг.Камен Форма : Круг.Камен Форма : Круг.Камен Форма : Круг.Големина На Камен : 0,8.Големина На Камен : 6 Х 3.Големина На Камен : 1.2.Големина На Камен : 1.1.Големина На Камен : 1.Големина На Камен : 0,9.Големина На Камен У/М : М.Големина На Камен У/М : М. Големина На Камен У/М : М. Големина На Камен У/М : М. Големина На Камен У/М : М. Големина На Камен У/М : М.Камена Тежина У/М : Кт.Камена Тежина У/М : Кт.Камена Тежина У/М : Кт.Камена Тежина У/М : Кт.Камена Тежина У/М : Кт.Камена Тежина У/М : Кт.Тип На Накит : Приврзоци И Привлечност.Материјал : Примарна Боја : Бел 14к Бел Златен Дијамант И Рубин Приврзок. Вкупна Метална Тежина : 0,9 Грам. Материјал : Основно : Бело Злато. Позлата : Родиум. Вклучена Е Прекрасна Кутија За Подароци.

Останатите карактеристики

Слични понуди