• Обновено
Чевли со ширина на глуждот со ширина на глуждот на Петра, црна 9,5

Чевли со ширина на глуждот со ширина на глуждот на Петра, црна 9,5

DEN 2.00
Тековен
Во продавницата

Peerage Petraенски женски дополнителни чевли со широка ширина за секојдневно секојдневно носење. Овој чевли на дами има блок-потпетица од 1,5 ", лента за глуждот со прилагодлива тока, нејзината надворешна плоча е направена со гумени материјали за максимална површинска зафат и кожа горниот дел за континуирана дишеност што обезбедува многу потребна удобност. Голем избор на стилови на широка ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на целата стока. ** За COMPANY** Footwear International Corporation (Footwear US), located in Fairfield NJ, began its manufacturing and wholesale operations in 1977 and has since continued to supply quality footwear at competitive prices to consumers located across the globe. Specializing in wide width shoes, our variety of Брендовите за трговска марка (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Кожа. Гума ѓон. Тркалезна пети. 1,5 "Ниско потпетица. Блок потпетица. Максимална влечкана гума од надворешната страна.

Останатите карактеристики

Слични понуди