• Обновено
Гупги Доенчиња Девојчиња Момчиња Ромпери Возбудувања За Печатење Комбинезон Со Кратки Ракави

Гупги Доенчиња Девојчиња Момчиња Ромпери Возбудувања За Печатење Комбинезон Со Кратки Ракави

DEN 3.00
Тековен
Во продавницата

Затегнатоста на нозете го прави детето да се чувствува удобно. Забелешка : . Состојба : 100% Сосема Нов.Ве молиме разберете дека може да има отстапување од 1-2 см постојат. Ракав : Возбудува. 1 х Бебе Ромпер. 70 Должина : 39 Половината : 44 Возраст : 0-6 месеци. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. 90 Должина : 44 Половината : 48 Возраст : 12-18месеци.

Останатите карактеристики

Слични понуди