• Обновено
Есенски Дуксери За Жени Вратот На Екипажот Долг Ракав Раглан Пуловер Есенски Џемпер Секојдневни Лабави Дуксери

Есенски Дуксери За Жени Вратот На Екипажот Долг Ракав Раглан Пуловер Есенски Џемпер Секојдневни Лабави Дуксери

DEN 223.84
Тековен
Во продавницата

It е добар подарок за мајки, ќерки, девојки и женски соученици. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.56" големина : xl велика британија : 14 еу : 40 САД : 10 биста : 110см/43.17" должина : 72см/28. Дојдете и изберете го вашиот омилен женски дуксер! Повод : овој женски дуксер е погоден за училиште, дом, работа, забава, забава итн. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики.Есенски Дуксери За Жени Вратот На Екипажот Долг Ракав Раглан Пуловер За Ноќта На Вештерките Есенски Џемпер Обични Лабави Дуксери Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 95см/37. дуксери жени,дуксери за жени лабаво вклопување,дуксери за жени лабава фит графика,дуксери за жени лабаво вклопување плус големина,дуксери за жени лабаво вклопување трендовски,преголеми дуксери за жени лабаво вклопување,дуксери за жени лабаво вклопување слатки,лесни дуксери за жени лабаво вклопување,дуксери со врат на екипажот жени,дуксери жени слатки,дуксер за жени,дуксер фустан,дуксер за жени трендовски,дуксер за женска мода,преголем дуксер за жени,,.31" ракав : 68см/26.77" Должина : 71см/27.

Останатите карактеристики

Слични понуди