• Обновено
Женски Летни Комфорни Сандали Со Поддршка На Лакот-Трендовски Риба Уста Кристал Обични Сандали Златна Големина 7

Женски Летни Комфорни Сандали Со Поддршка На Лакот-Трендовски Риба Уста Кристал Обични Сандали Златна Големина 7

DEN 271.84
Тековен
Во продавницата

0 Женски Летни Удобни Сандали Со Потпора На Лакот-Трендовски Рибни Усти Обични Сандали Златна Големина 7 Прилика : Одмор,Секојдневен, Далиј,Плажа,Роденден,Запознавање,Танцова Изведба, Забава,Одмор,За работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. Совети!! 1. Физичкиот објект може да биде 2-3% различен, околу 1-2 см, ве молиме разберете 2. Постојат суптилни разлики помеѓу сликата и вистинската работа поради осветлувањето и екранот. Услуга : ние им обезбедуваме на клиентите 30-дневна бесплатна услуга за враќање, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не директно. Детали за производот : Пол : Женски Стил : Секојдневна И удобна Сезона : Пролет, летни Сцени : отворено, внатрешно пакување содржина : 1 еез женски сандали. Анти-лизгање и газење-издржлив. Нашата продавница продава сандали во стил : женски сандали,женски влечки,домашни влечки,работни чевли,влечки на плажа,домашни влечки,сандали на платформа,сандали со клин за жени,сандали со плетенки,сандали за жени облечени лето,гладијаторски сандали,ортопедски сандали,сандали со затворени прсти жени,сандали со широка ширина за жени,сандали со прерамки за жени,рамни сандали за жени,плажа сандали за жени,удобни сандали за жени,слатки сандали за жени,јасни сандали за жени,пешачки сандали жени,лизгање на сандали за жени,лак поддршка сандали женски,потпетици сандали,слајд сандали жени,чипка до сандали,жени фустан сандали. На Продажба.

Останатите карактеристики

Слични понуди