• Обновено
Метлер Полишин Ембр Тред # Небесен

Метлер Полишин Ембр Тред Небесен

DEN 1.00
Тековен
Во продавницата

Метлер Поли Шин има многу поголема површина за да ја рефлектира светлината. Овој трилобален полиестер има и подобри еластични квалитети и 50% поголема цврстина на истегнување од вискозата. Добро прилагоден за употреба со високо нагласен текстил како што се спортска и рекреативна облека, детска облека, кожа, работна облека, фармерки, фротир и болнички алишта. Големина 40 200 метар / 220 двор. Небесниот Метлер Полишин Ембр Трет #40 200 МЕТРИ Небесен.

Останатите карактеристики

Слични понуди