• Обновено
Флолео Костими За Капење За Жени Плус Костими За Капење За Девојки За Жени Два Костими За Капење Цветни Резервоари За Печатење Со Машки Шорцеви Костуми За Пливање З

Флолео Костими За Капење За Жени Плус Костими За Капење За Девојки За Жени Два Костими За Капење Цветни Резервоари За Печатење

DEN 3.33
Тековен
Во продавницата

Ве молиме изберете ја соодветната големина според деталниот водич за мерење на големината. ✿УСЛУГА : ние сме посветени на создавање на најудобна и стилска облека за вас. Тогаш симпатичниот јазол напред, широки и еластични ремени, ве прави помал притисок и поудобно да ја прилагодите големината. Овој костим за капење за слабеење за жени нуди умерено покривање на дното и има целосна линија за целодневно удобно носење. Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве одржува безбедни, високиот еластичен појас може да го покрие стомакот и да направи да изгледате потенок.Повеќе големини за да изберете од. Супериорен во материјалот ја прави кожата многу кул во топло време.Долгиот врв на резервоарот за торзо со отстранливиот градник може да обезбеди поголема поддршка и да ја подобри вашата форма. ✿ПОВОД : овие женски костими за капење се совршени за вас на плажа, базен, крстарење, одмор или каде и да посака вашето срце.Квадратен врат/В врат/кружен врат и костим за капење без грб,едноделни костими за капење за жени контрола на стомакот.Костими за капење За Жени Дводелни Костими За Капење Цветни Врвови За Резервоари За Печатење Со Машки Шорцеви Костуми За Пливање За Контрола На Стомакот Карактеристики : Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива.

Останатите карактеристики

Слични понуди