• Обновено
Жените Солидна Јака Надолу Плетен Џемпер Aut Обични Џебови Со Долги Ракави Кардиган Врвот Елегантни Лабави Женски Џемпери Скокач

Жените Солидна Јака Надолу Плетен Џемпер Aut Обични Џебови Со Долги Ракави Кардиган Врвот Елегантни Лабави Женски Џемпери Скокач

DEN 947.20
Тековен
Во продавницата

Име на брендот : ЉУБОВЕН Стил На Ракав : Редовен Состав На Материјал : Памук, Тип на полиестерпетер : Должина На Цврсти Ракави(см) : Полн Стил : Случајно Потекло : Континентален Кинески : Сезона На Гуангдонг : Зимска Дебелина : Стандардна Декорација : Џебови Должина На Облека : Обичен Материјал : Памук,Полиестерско Затворање Тип : Нероден : Женски Број На Модел : 01566 Јака : Шема На Јака Со Свртување Надолу : дебелина на лабаво прицврстување : Редовно Предиво Од Потекло : Кина (копно)Сезона : Есенски Јака Со Превртување Надолу Лабави Врвови Кардиган Карактеристика : : Џебни Жени Плетен Џемпер Тип : : Зимски Џемпери Со Дебели Ракави Скокачи Жени Со Цврста Јака Со Свртување Надолу Плетен Џемперual Обични Џебови Со Долги Ракави Кардиган Врвот Елегантен Лабава женски Џемпери Скокач.

Останатите карактеристики

Слични понуди