• Обновено
Кпоплк Машки Патики За Пешачење Машка Мрежа Чевли За Одење Што Дишат Лесни Чевли За Трчање Патики За Лизгање Црни, 9

Кпоплк Машки Патики За Пешачење Машка Мрежа Чевли За Одење Што Дишат Лесни Чевли За Трчање Патики За Лизгање Црни, 9

DEN 319.84
Тековен
Во продавницата

Машки Модни Патики Модни Пролетни И Летни Мажи Спортски Чевли Рамно Дно Нелизгачки Чевли За Трчање На Отворено За Мендескрипција : . Пол : Мажи, Момчиња. Горниот Материјал : МРЕЖА. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Кружен Прст. Висок Стил На Пета : Ниска Пета. Тип На Затворање : Чипка Нагоре. Чевли Пета Висока : 3см/1.18". Висина на платформата : 2см/0,79". Пакет : 1 Пар Мажи Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Овие патики се вклопуваат за различни прилики, совршени за секојдневен, одење,трчање, спорт. Мрежест горен дел за вентилација и лесна поддршка. Оставете ги нозете да се чувствуваат удобно кога ќе ги облечете овие патики. Ткаенина за дишење за динамично вклопување и Издржлив ѓон Против лизгање за стабилност и влечење.Нов стил на врзување,како лизгање, полесно вклучување и исклучување. Ултра лесен : Специјално дизајнираниот изглед и надворешниот ѓон ви ја обезбедуваат целата енергија на секој чекор, осигурајте се дека немате никаков товар на нозе. Потсетник : Ние Сме азиска големина, а не стандардна Американска големина, обично азиската големина е мала, ве молиме погледнете ја промената на големината и изберете поголема големина.

Останатите карактеристики

Слични понуди