• Обновено
Женски Обичен Дуксер На Екипажот Зимски Кадифен Фитнес Трчање Јога Костум Со Долги Ракави Еластичен Тесен Држач Спортски Дуксер

Женски Обичен Дуксер На Екипажот Зимски Кадифен Фитнес Трчање Јога Костум Со Долги Ракави Еластичен Тесен Држач Спортски Дуксер

DEN 448.00
Тековен
Во продавницата

Прилика : Маица Со Редовно Вклопување Со Долги Ракави погодна за датум, спорт, време на плажа, вежбање, фитнес, трчање, танцување, јавање коњи, играње, бокс, работа, патување, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.20" Големина : M Биста : 90cm/35. Дише, меко, растегливо.23" должина : 68см/26.02" должина : 72см/28.77" големина : xl биста : 98см/38.17" Ракав : 57cm/22. Обезбедува Меко И Удобно Чувство, Малку Еластично.75" ракав : 61см/24. Без пилинг, Не-бледнее, Лабава и Удобна блузи. Прави Да Изгледате Помодерно.01" рамо : 38см/14.58" рамо : 39см/15.

Останатите карактеристики

Слични понуди